Dünyada atom bombasından sonraki en tehlikeli şey bakire bir kadın. İkisi de öyle ya da böyle patlıyordu ve hangisinin daha fazla can alacağı da meçhul. Her ikisinin de etkisi ortalama yarım asır ve geride leke bırakıyor.

Ruhları kirli bazılarının ne kadar temiz yataklarda yatarsak yatalım sabaha karşı sizede bulaştırmış oluyorlar yanık kokularını.

Sabaha karşı banyo aynasında yüzümü görmeseydim derdim ki bu otel odası çok yalnız. İçinden beni çıkarınca yalnız kalıyordu dört duvar ve bir kapı. İlginç değil mi odayı yalnız bırakmadığımda da ben yalnız kalıyordum.

Ben sabaha kadar uyumadım mı? Gözlerim neden bu kadar kızarık sorusu aynaya sorulmaz.
Yüzümü yıkamak için eğildiğim lavabo altından su akıtıyordu, bunu belkide bir tek ben biliyordum. Yüzüm yerleri kirletiyordu.

Kadınlar benim düşmanım mıydı? Hangi kadın iyi bir seksin ardından ölmek isterdi?

Bazı kadınlar kendi mezbahalarını işletiyordu. Kendi mahsulleri olan etlerini satıyorlardı. Ayda üç gün kapalıydılar bazen beş ve vitrinlerinde anal ve kondomsuz ilişki yok yazıyordu.

Bir kadından nefret etmem için gerekli tek şey iyi oral seks yapıyor olması. Tecrübe gerektirir çünkü, ben tecrübeli kadınları da sevmiyordum.

Bazı kadınların göğüsleri büyük ama kafaları küçüktü. Yinede köküne kadar alabiliyorlardı, boğazları enselerindeydi sanki. Normalde olsa umursarım ama penisimle kuyu kazarken hiçbir şeyi umursamıyorum.

Kelime oyunlarını seviyorum ama birde gerçekler var. Yaşlı kadınlar daha ıslak.

Külotlu çorap seven ayak fetişisti mi olur lan? Ama ben eldiven takan kadınlardan hoşlanıyorum.

İstikrar kelimesinin doğru kullanılması en az istikrarlı olmak kadar önemli. Bunu sizlere yazan ben, tek atımlık mermi kalmışken bile cephanemde, son zamanlarda çok istikrarsız sevişiyordum.

Adam kendine siktir git diyebilecek kadar kendine yakın ve kabaydı. Benim en büyük kabalığımsa “siktir et” ten öteye gitmiyordu.

Silahtan çıkan bir kurşunun ne farkı vardı ki ucu keskin bir kurşun kalemden? Biri elinizde barut izi bırakıyor diğeri beyninizde.

Tek bir katil ve onlarca cinayet, suç aleti, markası beş harfli ve kadın ismini çağrıştıran promosyon bir kurşun kalem olan.

Her şey elektrikli battaniyenin icadıyla mı başladı? O günden sonra mı yalnız uyumaya başladı insanlar?