Seri Sonu

Seri Sonu Öpücük Mağazası

Bazı mağazalar raflarına öpücük dizmiş ve vitrinlerinde seri sonu indirimi yazmakta. Haklılar eski öpücüklerin modası geçti. Ben pastel tonlarındaki ojelerden tahrik olurken, bazı kadınlar dudaklarını ısırdığım için bana kızmayacak kadar isterik.

Bazı kadınlar et parçası, bazı erkeklerde yürüyen vibratör. Sabaha karşı sokaklarda bedava porno ve benim uykum var, her zamankinden çok.

Kimse şimdi değildir.
Şimdi bir durumdur.
Şimdi ne isen, o değilsin.
O senin şimdin.


Plakların yerini kasetler, kasetlerinkini ise cd’ler aldı. Dedemin yerini babam alamadı ama. Sorun babamda değil evet. Siz hiç birinin yerini aldınız mı? Yada almaya çalıştınız mı?

Seviyoruz, sevdiklerimizle sevişiyoruz. Sonra başkalarını seviyoruz ne kadar çok seversek o kadar başka sevişiyoruz. Kimse kimsenin yerini alamıyor ama niye bilmiyorum en iyi seks sonuncu seks oluyor bazen. Belkide bu yüzden cd eşliğinde sevişmek kasetçalar mırıltısında sevişmekten daha haz verici. Kasetler sarıyor çünkü.

İnsanlar da kaset gibi dedim, sarıyorlar. Bir sigara sardım, içmedim ama. Seni bekledim ben, dediğim günden beri kaç paket sigara içtiğimi hatırlamıyorum. Sigara deyip geçme n’olur. Sigara kimine göre akciğer kanseri kimine göre ise orgazmın garantisi.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Share on Tumblr0Pin on Pinterest0Email this to someone

Yorumlar

Yorum

1 Yorum

  1. Burcu

    Ne zaman ki aşık olduğun insana sahip oluyorsun, boynu bükük canı sıkkın biri geçer giden o zaman yanından… O zaman anlarsın kekremsi şarabın damağında bıraktığı lezzet değil de göğüs kafesini patlatacak şarkıların kulağında alkol etkisi yarattığını.Nicedir karnını doyurduğun firak ateşi sönmüştür çünkü, sizin vuslatınız onun bitişidir, aşk gider…size iyi sevişmeler.

Yorum yap